O nas

Nadrzędnym celem Klubu Malucha „Tęczowe misie” jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz radosnego rozwoju wszystkim wychowankom przy uwzględnieniu ich indywidualnych potrzeb. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, tak aby stymulować ich rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny.

Klub Malucha Tęczowe misie ułatwia małemu dziecku dojrzewanie społeczne, nauczy samodzielności, oraz zgodnego współdziałania z rówieśnikami. Zapewniamy ciepłą, profesjonalną opiekę i dokładamy wszelkich starań aby Twoje dziecko czuło się u nas dobrze i swobodnie.

Nasz klub to kolorowy, bajkowy raj z dziecięcych marzeń. Nieopodal wejścia do placówki znajduje się szatnia dla dzieci, wzdłuż niej znajduje się korytarz, który ułatwia dostęp do kuchni, toalet oraz sal do zabawy i nauki dla dzieci. Wszystkie sale są jasne, odpowiednio wyposażone w pomoce dydaktyczne.

Dzieci mają do dyspozycji również pokój z łóżeczkami przeznaczony do leżakowania i odpoczynku. Zabawki oraz sprzęty, z których korzystają dzieci posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.

Ponadto Klub Malucha „Tęczowe misie” uzyskał pozytywną opinię Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, a także Państwowej Straży Pożarnej.